Tel: 0212 892 64 71 | E-posta [email protected] | Adres: Cennet Mah. Yeniyol Cad. No:30/C Küçükçekmece / İST

Hakkımızda

Başta Tıbbi ve Kimyevi ürünlerin bayilik ve pazarlaması için kurulan 2S GRUP , mesleki birikimi günümüze ve sizlere ulaştırmaktadır.

 2S GRUP yapılaşması içerisinde başta Sağlık Kurumları olmak üzere Güzellik Merkezleri, Eğitim Kurumları, Hastane & Poliklinik , Üretim Tesisleri v.b. yurt içi ve yurtdışı satış & pazarlama faaliyetlerinde  bulunan firmamız, geniş ürün bayiliği ve çeşidi ile Medikal, Kimya, Endüstriyel Temizlik alanlarında toptan, perakende satış ve tedarik hizmeti vermektedir. 

Ticaretin de kendi içinde bir etiği olduğunun ve buna uyulması gerekliliğinin bilinciyle, son tüketiciye, perakende satış noktalarına ve toptancılara ulaşmaktayız. Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkesinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışarak bilgi ve hizmetin sunumunun öneminin toplam kalitedeki üstünlüğü belirleyeceği anlayışındayız. Uğraşı konumuz olan dalların ürünlerinin ne denli özen gerektirdiğini bilerek, bu bilinçle işimize önem vermekteyiz.